Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek, wtorek, czwartek 7:30-15:30 • środa 7:30-17:00 • piątek 7:30-14:00
A A A
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
 Publiczne Gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Środzie Śląskiej ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2012/2013.  Zapraszamy absolwentów szkół podstawowych z niepełnosprawnością intelektualną w  stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. Dokumenty ...czytaj dalej »
 Dnia 16 stycznia 2012r. przedstawiciele naszego Ośrodka odwiedzili Niepubliczne Przedszkole "Sasanka " w Mrozowie. Pan Paweł Wenderski i pani Ewa Ek zaśpewali dla dzieci, wychowawców i pracowników przedszkola polskie kolędy. Naszych wykonawców wspierał pan Mariusz, który pięknie akompaniował na ...czytaj dalej »
 Dnia 12.01.2012r. członkowie SK Caritas podsumowali Akcję Towarzystwa Nasz Dom i Ministerstwa Edukacji Narodowej "GÓRA GROSZA 2011". Nasi wolontariusze przeliczyli grosiki wrzucane przez okres miesiąca do wystawionej w hallu szkoły specjalnie przygotowanego naczynia. Dochód z akcji zasili budżet Towarzystwa "Nasz ...czytaj dalej »
 Dnia 11.01.2012r. w naszej szkole odbył się wspaniały bal karnawałowy na który zaproszono Gości z zaprzyjaźnionego Ośrodka w Kątach Wrocławskich. Uczniowie wraz z opiekunkam i  panią Jagodą i Małgorzatą byli oczarowani naszą imprezą, a zwłaszcza panem wicedyrektorem- Sebastianem Stępniakiem, który uczył ...czytaj dalej »
  • REKRUTACJA

Newsletter