Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek, wtorek, czwartek 7:30-15:30 • środa 7:30-17:00 • piątek 7:30-14:00
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Środzie Śląskiej
10.11.2011 •

Spotkanie Integracyjne Szkół w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Obcego

Dnia 9 listopada 2011 roku, w Å›redzkim Domu Kultury, odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie integracyjne szkóÅ‚ miasta Åšroda ÅšlÄ…ska, w ramach obchodów MiÄ™dzynarodowego Dnia JÄ™zyka Obcego. WziÄ™li w nim udziaÅ‚ uczniowie nastÄ™pujÄ…cych szkóÅ‚:
Szkoły Podstawowej nr 3
Gimnazjum im Jana Pawła II-go
Powiatowego ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Ponadgimnazjalnych nr 1
Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
Honorowym goÅ›ciem, który przyjÄ…Å‚ nasze zaproszenie, byÅ‚ pan Starosta MieczysÅ‚aw KudryÅ„ski.
Motto spotkania: WSPÓLNA PRACA I ZABAWA TO CZAS SPOTKANIA I WZAJEMNEGO POZNANIA.
Na tym spotkaniu zostaÅ‚y przedstawione efekty wspólnej pracy uczniów w/w szkóÅ‚ w czasie warsztatów muzycznych, tanecznych i teatralnych, które odbywaÅ‚y siÄ™ w październiku 2011.
ByÅ‚y one prowadzone przez nauczycieli: RenatÄ™ Strożek /Gimnazjum/, ElżbietÄ™ Stachowiak /SzkoÅ‚a Podstawowa nr3/, PawÅ‚a Wenderskiego i RenatÄ™ KopackÄ… /SOSz-W/na terenie Specjalnego OÅ›rodka Szkolno - Wychowawczego w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej, organizatora warsztatów i spotkania integracyjnego. SpotykaliÅ›my siÄ™ regularnie przez 4 tygodnie i wspólnie przygotowywaliÅ›my program obchodów Dnia JÄ™zyka. PoznaliÅ›my siÄ™ i...byÅ‚o naprawdÄ™ miÅ‚o, a wystÄ™pujÄ…c na scenie nie byliÅ›my sobie obcymi. Do zobaczenia ...za rok!

• REKRUTACJA